Balıkesir Erkek Arayan Kadınlar

Balıkesir Erkek Arayan Kadinlar

Herkese selam arkadaşlar. Buse benim adım. 24 yaşındayım. Kendi kriterlerime uyum sağlayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Elbette bu konuda karşımdaki insandan bazı beklentilerim var. Ayrıca Balıkesir’de yaşıyorum. Haliyle Balıkesir erkek arayan kadınlar gibi bende sevgi ve saygıya ihtiyaç duyuyorum. Çünkü bugüne kadar yaşadığım arkadaşlıklarda her zaman ezilen taraf oldum maalesef. Duygusal anlamda yitirdiklerimi yeniden kazanmak istiyorum.

Kısaca kendimden bahsetmek isterim. Fiziksel olarak çok güzel bir yapım var. Yani aşık olmamak elde değil. Balıkesir merkezde oturuyorum. Genelde hafta sonları Ayvalık’ta vakit geçiriyorum arkadaşlarımla. Fakat sıkılmaya başladım. Biraz daha ciddi arkadaşlıklar arıyorum. Ne bileyim örneğin denize tek başıma girmekten artık keyif alamıyorum. Haliyle beni sevecek, elimden tutacak ve yalnız kaldığımda bana yoldaş olacak bir erkek arkadaş arıyorum.

Balıkesir Erkek Arkadaş Arayan Kadınlar

Farklı ortamlarda çok bulundum. Eğlenmeyi çok seviyorum. En son bir erkek arkadaşımla gittiğimiz kafede başka bir kızla telefonunu alıp veren sevgilimden bu yüzden ayrıldım. Bunu bana yapmamalıydı. Oysa benim istediğim şey masum bir tebessümdü. Elimden sıkıca tutmasıydı. Ne yazık ki erkekler artık aradıklarını bulamamaya ne istediğini bilmemeye başladı.

Balıkesir erkek arayan kadınlar olarak kendine güvenen ve her zaman yanımda olacak bir dost arayışındayım. Pek çok mesaj geliyor ben de telefonumu paylaşarak görüşmeye başlıyorum. Buna rağmen insanların istekleri bazen farklılaşabiliyor. Saygı duyuyorum ama beni de lütfen artık anlayın. Bir bayanın savunmasız olduğunu da unutmayın. İşte bu yüzden beni sevecek, rüyalarımı süsleyecek ve hiçbir zaman yalnız bırakmayacak bir arkadaş aramaya devam ediyorum. mesaj yollamadan önce bunlara lütfen dikkat ediniz. Sonrasında ben hızlıca iletişime geçeceğim ve ilk konuşmamızda nasıl bir yol izlememiz gerektiğini sizlerle paylaşacağım. En kısa sürede görüşmek dileğiyle.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 524

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

7 Mesaj

  1. Merhaba öncelikle aynı şehirdeyiz görüşmek ve konuşmak en iyisi saygı ve hoşgörü en önemlisi de dürüstlük olup olmaması önemli değil tanımadan karar verilmez bekliyorum

  2. Merhaba, ben Cengizhan 1965 Ünye doğumluyum. 180 boy 75 kilodayım. Balıkesir’e Ocak 2020 tarihinde geldim. Daha önce yurt dışındaydım. Hem emekliyim hem serbest meslek sahibiyim.
    Sizinle tanışmak ve ciddi arkadaşlık kurmak isterim. İnsanların daha önceden yaşamış olduğu hayatlara saygım sonsuzdur. Arkadaşlıklarımda öncelikle saygı ve anlayışa önem veririm.

  3. Merhaba buse 29 yaşındayım istersen tanışabiliriz sevgiye açım hasrete açım özleme açım eğer istersen arkadaş olabiliriz Balıkesir merkezde yaşıyorum ve çalışıyorum