Balıkesir Dul Bayan Telefonları

Balıkesir Dul Bayan Telefonları

Balıkesir dul bayan telefonları ile ilgilenen tüm beyler merhaba ben Zuhal. Özel bir şirkette sekreter olarak çalışmaktayım. 34 yaşındayım yalnız yaşıyorum, çocuğum yok. Çevremde ki insanlar ve aile baskısı yüzünden bazı şeyleri bastırıp geçiştirmiş olsam da içimde kopan fırtınalara engel olamıyorum. Nedir bunlar? Şöyle ki romantizme bayılan bir kadınım. Evliliğim boyunca hiç bir zaman eski eşim ne beni anladı nede düşüncelerime önem verdi. Arkadaşlar her kadın ilgi bekler sevilmek ister güzel sözler duymak ister. Bunların olmadığı yerde ne aşk kalır ne sevgi ne de saygı. İçimde ki bu boşluğu doldurup beni mutlu edeceğine inandığım herkese kapım sonuna kadar açıktır.

Balıkesir Dul Bayan Whatsapp Telefonları

Daha önce Balıkesir evlilik sitesi gibi yerlere üye oldum fakat ne umduğumu buldum nede aradığımı. Ee durum böyle olunca da artık hayatımı yaşamak istediğim için açık ve net olmak, aradığıma hemen ulaşmak istiyorum. Çünkü akıp giden zaman benim hayatımdan, benim zamanımdan gidiyor ve olan yine bana olurken yalnız kalan yine ben oluyorum. Hayatıma girecek olan kişiden kesinlikle maddi beklentim yok bilmiş olun. Sadece erkek arkadaş aradığım içinbu doğrultudaki beylerle ile ilgileniyorum.

Kendimi özetlemem gerekirse, son derece dobra, açık sözlü ve net bir insanımdır. Eğer bir sorun problem varsa mutlaka bunu söyler karşılıklı olarak çözmeye çalışırım. Fiziksel özelliklerim her ne kadar fotoğrafım olsa da, Kumral, küt saçlı hafif çekik gözlü, 165 boy 54 kiloda güzel olduğunu düşünen biriyim.

Akçay Dullar Sitesi

Balıkesir dul bayan telefonları  arayan kibar, kaliteli, konuşmasını bilen, sohbeti hoş, iş güç sahibi, giyimine kuşamına dikkat eden beylerle konuşmak, tanışmak ve daha ileri gitmek  istemiyorum.
Ayvalıkta erkek arayan bayanlar bu denli cesaretli olur mu bilmiyorum ama bazı şeylerin zamanının geldiği kanısındayım. Kendinizi bana uygun görüyorsanız lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

45 Mesaj

  1. Selam ben Kerem Bursa’da yaşıyorum elit bir erkeğim 49 yaşında 90 kilo 187 boyunda oturmasını kalkmasını bilen zarif kibar güler yüzlü hoşgörülü samimi bir erkeğim

Daha Fazla Mesaj