Astsubay Evlilik İlanları

Astsubay Evlilik İlanları

Fırat benim adım. 30 yaşındayım. Evlenmek için ilan açtım. Astsubay evlilik ilanları konusunda şansımı denemek istedim açıkçası. Son zamanlarda yalnızlık canıma tak etti. Ya tamam sevgilim oldu önceden falan ama artık kalıcı bir aşk arıyorum. Doğal olarak evliliğin çok daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Buradan bana mesaj atacak olan bayanlardan bir ricam var. Lütfen yaşınızı ve neden bir astsubay ile evlenmek istediğinizi paylaşın. Bunlar önemli benim için.

Astsubay evlilik ilanları hakkında çok ilan görmedim aslında. Bu nedenle olsa da sorun yok. Ben hayatıma bakarım, sevdiğim insana bakarım. Online arkadaşlık ilanı üzerinden çevremde çok sayıda eş bulan oldu. Birkaçı da evlendi ve çok mutlu. Sıra bana geldi sanırım. Ailem de çok ısrar ediyor evlilik konusunda. Bakalım artık ya bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Astsubaylar Telefonu

Bir konuda daha sizlerle düşüncemi paylaşmak istiyorum. Gerçekten sevmek ne anlama geliyor sizce? Tamamen birbirimizi anlamak mı yoksa özgürce yaşamak mı? Değerli bayan arkadaşlar bunun da yanıtını verirseniz ben çok sevinirim. Yaşım daha çok ilerlesin istemiyorum. Haliyle evlilik gibi önemli bir konuda yanımda olacak kişilerin şanslı olacağını da düşünüyorum.

Astsubay Evlilik İlanları Arıyorum

Bazı erkekler evlilikten korkuyor. Bence korkmaya hiç de gerek yok. Çünkü birbirini seven iki kişi ömür boyu hayatı paylaşacak. Bundan güzel bir şey var mı? Ben böyle düşünmeye devam ederken karşıma çıkanları da saygıyla karşılıyor olacağım. O halde sizden ricam yaşınızı, beklentilerinizi ve buna benzer durumları açıkça söyleyin ki kafam rahatlasın. Mesaj atan herkese numaramı veririm ya da numarasını atana dönerim. Umarım o süreçten sonra birbirimize ısınır ve konuşmaya başlarız. Hayırlısı aslında her şeyin. Hoşçakalın arkadaşlar. Bekliyorum ama mesajlarınızı.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner