Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

ucretsiz arkadaslik ilani ver

Esma benim adım merhabalar umarım herkes iyidir. Benim son zamanlarda yaşadığım süreçler nedeniyle ilan açmam gerekti sanırım. Gerçekten iyi bir arkadaş arıyorum bayan olsun diyorsanız işte ben karşınızdayım. Bu durumda beni bir de yalnız bırakmayacak, saygı duyacak ve gerçekten yanımda olacak bir dost arıyorum. Ya bazen insanları da anlayamıyorum. Herkes kendi kafasına göre yaşamaya başlamış, ne kadar doğru bilemem ama insan yanında birini arıyor işte. Mesajlaşacak, dertleşecek ya da mutluluğunu paylaşacak birileri olsa kötü mü olur?

Yaşım 27 benim. Henüz evlilik düşünmesem de karşıma çıkacak insanı da merak etmiyor değilim tabi. Her şey kader bana göre ama insanın da elindedir bazı şeyler. Neyse durum şimdilik bu şekilde arkadaşlar. Mesaj atacak olanlara numaramı da vermiş olacağım. Ona göre ilerleriz artık. Biraz sabırsız bir bayan olduğumu da söylemekte yarar var sanırım ama yine de herkesle iyi geçinen biriyim.

Güzel Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

Son zamanlarda insanların genel bakış açısı da değişmiş gibi. Bu konuda bilinmezlikler içerisindeyim bazen. Yani diyorum ki böyle kalsın devam edeyim hayatıma, sonra bakıyorum yok yalnız olmuyor. Kafam çok karışık anlayacağınız. Bakalım kim çıkacak karşımıza ya. Biraz deli cesareti de var bende. Tutup ta buraya arkadaş arıyorum bayan olsun diye ilan bıraktım öyle değil mi? Bazı garip huylarım vardır. Mesela olmayacağını bildiğim bir aşkın içine düşebiliyorum. Ee tabi sonra üzülen ben oluyorum. Kısacası artık üzülmek istemiyorum ve bayan arkadaş arıyorum diyenleri mesaja bekliyorum.

Arkadaşlar bunların dışında aktaracağım şeyler elbette var ama mesajlarda görüşürüz. Gerçekten sohbetim güzeldir benim. Kırıcı olmam, insanları üzmem falan ama işte benim de artık üzülmemem lazım. Hayırlısı olsun diyelim ya şimdilik. Dedim ya heyecanlıyım ve çok da bekletmeyin beni. Mesajlarınızı atın olur mu? Yalnızlıktan ciddi anlamda sıkılmaya başladım hem de ne sıkıldım var ya.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

51 Mesaj

  1. Merhaba sizinle tanısmak isterim tabi sizde benimle tanışmak ve konuşmak isterseniz benim yaşım 35 sizin benim yaşım sıkıntı olurmu peki saygılarımla

Daha Fazla Mesaj