Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

arkadaş arıyorum bayan olsun

Arkadaş arıyorum bayan olsun diyen erkekleri çok iyi anlıyorum. Erkek erkeğe yapılan muhabbetlerden sıkıldınız mı? Sizi anlamasını istediğiniz bir bayan arkadaş istiyorsanız elbette haklısınız. Anlayışlı bir bayan arkadaşınız olmaya hazırım.

Erkeklerin paylaşmak istedikleri ne varsa, problem gördükleri ne olaylar bulunuyorsa ben bir bayan olarak arkadaşça dinlemeye ve beraber çözüm üretmeye hazırım. 26 yaşındayım ve 1.68 boyundayım.

Bugüne kadar birçok problemle kendi başıma mücadele eden bir bayanım. Sizinle de dost olabilmek ve arkadaşlık kurabilmek isterim. Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun diyen erkekler bu biraz da size bağlı etkenler ile gerçekleşir.

Olgun Kadınlarla Tanışmak İster misin?  Hemen İlanı Oku

Kendine güvenen, kendinden emin ve hızlı karar alabilen erkekler beni her zaman etkilemeyi başarmıştır. Ayrıca uzun boylu erkekleri sevmem.

Eşit boylarda olabileceğim erkekler ile arkadaşlık etmek isterim. Arkadaş arayışınız bayan olacaksa esmer bir bayan arkadaşınız olmaya hazırım. Beraberce konuşup, paylaşabileceğimiz güzel günler için profilim size açıktır. İletişim kurmaktan geri durmayın, zaman kaybetmeyin.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 38

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

11 Mesaj

    Daha Fazla Mesaj




    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *