Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

arkadaş arıyorum bayan olsun

Arkadaş arıyorum bayan olsun diyen erkekleri çok iyi anlıyorum. Erkek erkeğe yapılan muhabbetlerden sıkıldınız mı? Sizi anlamasını istediğiniz bir bayan arkadaş istiyorsanız elbette haklısınız. Anlayışlı bir bayan arkadaşınız olmaya hazırım.

Erkeklerin paylaşmak istedikleri ne varsa, problem gördükleri ne olaylar bulunuyorsa ben bir bayan olarak arkadaşça dinlemeye ve beraber çözüm üretmeye hazırım. 26 yaşındayım ve 1.68 boyundayım.

Bugüne kadar birçok problemle kendi başıma mücadele eden bir bayanım. Sizinle de dost olabilmek ve arkadaşlık kurabilmek isterim. Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun diyen erkekler bu biraz da size bağlı etkenler ile gerçekleşir.

Olgun Kadınlarla Tanışmak İster misin?  Hemen İlanı Oku

Kendine güvenen, kendinden emin ve hızlı karar alabilen erkekler beni her zaman etkilemeyi başarmıştır. Ayrıca uzun boylu erkekleri sevmem.

Eşit boylarda olabileceğim erkekler ile arkadaşlık etmek isterim. Arkadaş arayışınız bayan olacaksa esmer bir bayan arkadaşınız olmaya hazırım. Beraberce konuşup, paylaşabileceğimiz güzel günler için profilim size açıktır. İletişim kurmaktan geri durmayın, zaman kaybetmeyin.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 382

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

31 Mesaj

    Daha Fazla Mesaj