Antalya Bayan Arkadaş Telefon Numaraları

Antalya bayan arkadaş

Antalya Bayan Arkadaş arayan herkese merhaba. Adım Aleyna 29 yaşında üniversite mezunu genç güzel bir bayanım. Aslen İstanbul doğumlu olup okul hayatımdan sonra geri dönmeyip Antalya’ya yerleştim.

Toplamda 3 kardeşiz. Diğer iki kardeşim İstanbul’da ailemle beraber yaşamakta. Annem babam memur emeklisi. Ben özel bir şirkette yönetici konumunda görev yapıyorum. İş yoğunluğundan asosyal biri oldum diyebilirim. Yakın zaman içerisinde erkek arkadaşımla yaşadığım bazı sorunlar yüzünden ayrıldık.

Antalya’da Sevgili Arayan Sarışın Afet. Hemen İlanı Oku

Antalya bayan arkadaş arayan kişilerden isteğim bana değer vermesi ve bazı şeyleri kabullenmeyi bilmesini istiyorum. Planlarım arasında şuan için evlilik yok bu tarz mesajlar atmayın. Ciddi, iş güç sahibi asla yalan söylemeyen dürüst, iyi giyimli, konuşmasını bilen, beyefendi kişiliğe sahip 30 yaş ve üzeri olgun erkekle tanışma amacındayım.

Hakkımda bilmenizi istediğim diğer şeyler ise ev arkadaşım ile beraber yaşıyoruz. Boyum 170 kilom 52 kumral beyaz tenli bir yapıya sahibim.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 28

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

25 Yorum

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *