Ankara Kız Arkadaş

Ankara kız arkadaş

İyi günler. Oya ben. 19 yaşındayım. Ankara kız arkadaş konusunda arayış içerisinde olan erkeklerle arkadaş olmak istiyorum. Üniversiteye bu sene girdim. Bakmayın üniversite okuduğuma. Hala çok yalnızım. İnsanlar sürekli bir koşuşturmaca yaşıyor. Bu nedenle çevresindeki güzellikleri göremiyor. Beni anlayabilecek, istediğim an telefonla arayabilecek ve yalnız bırakmayacak erkek arkadaşlarım lütfen mesaj yazsın. Şu sıralar çok takip ediyorum burayı ve insanların arkadaş olduklarını görünce aslında kıskanıyorum.

Ankara kız arkadaş numaraları arayanlar aslında boş yere vakit kaybediyor. Bana yorum yapacak olan herkese numaramı vereceğim. Ama bu yorumların ilgimi çeken cümlelerden oluşması şart. Mesela ben gezmeyi çok sevmem. Yalnız kalmaya bayılırım. Sert bir mizacım var. Arkadaşımı her şeyden kıskanırım. Buna benzer durumlar hoşunuza gidiyorsa tam da aradığınız kız arkadaş ile tanışmak üzeresiniz. Bunun dışında insanlarla vakit geçirmeyi severim. Aslında sosyal bir bayanım.

Ankara Kız Arkadaş Arıyorum

Kendimden biraz daha fazla bahsetmem gerekiyor galiba. Arkadaşlar öncelikle Ankara kız arkadaş numaraları bazen kasıtlı olarak yanlış paylaşılabiliyor diğer platformlarda. Neyse ben burayı iyi ki gördüm de artık içim rahat. Birçok kişiden mesaj bekliyorum açıkçası. Ankara’da oturanların mesajlarına ilk olarak döneceğim. Çünkü arkadaşımın burada benimle aynı şehirde olması gerçekten önemli. Tabi ki diğer şehirlerde oturanlarla da arkadaş olabiliriz.

Neyse fazla da uzatmak istemiyorum ya. Bir bayan olarak genç bir arkadaş ile görüşmek istiyorum başka da bir isteğim yok. Olgun erkeklerle de konuşmak isterim. Çünkü her insanın farklı deneyimleri vardır. Bu deneyimleri gençken öğrenmek daha güzel olacaktır. Ankara’dan ya da Ankara dışından iletişime geçmek isteyenler mesajlarında kısaca kendini tanıtabilir. Ben herkese en kısa zamanda yanıt veriyor olacağım. Tüm yazılan mesajları tek tek okuyup geri dönüş yapacağım için aklı başında şeyler yazmanızı tavsiye ediyorum

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

17 Mesaj

  1. Selam ben Ankara’dan Volkan 38 yaşın da ilgi ve sevgimi paylaşabileceğim biriyim eğer sende benim gibi düşünüyorsan görüşebilir miyiz?

Daha Fazla Mesaj