Ankara Keçiören’den Bayan Arkadaş Arıyorum

Ankara Keçiörenden Bayan Arkadaş
Adı: Mete
Şehir: Ankara/Keçiören
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Evli
Yaş: 54
Etnik Köken: Türk
Boy: 170.cm
Vücut Yapısı: İnce Yapılı
Sigara: Evet
Alkol: Hayır
Gelir Düzeyi: Düşük
Meslek: Serbest Meslek
Eğitim Durumu: İlkokul Mezunu
Fizik: Sarışın

Selamlar. Mete benim adım. Buraya Ankara Keçiören’den bayan arkadaş arıyorum diye geldim. Aslında bulabilir miyim bilmiyorum da bir bakacağız yani. Kendimden sanırım bahsetsem iyi olacak. Ben dürüst bir erkeğim. İşim gücüm var. Kendime göre takılan biri değilim. Sorumluluk sahibiyim her zaman. Neyse bunları konuşunca öğrenirsiniz zaten de şunu aktarmak istiyorum. Niyetim ciddi benim bayanlar. Artık kendimle ilgili ciddi kararlar aldım ve uygulamaya koymam gerekiyor. Günler çok hızlı geçtiği için en azından bu sorunu çözmem lazım. Evlilik değil şu an amacım. Biraz tanışmak isterim. Konuşmadan öyle evlilik falan düşünmek sanırım garip karşılanır. Olması gereken ne biliyor musunuz? Bir süre konuşmak ve anlaşabilmek. Gerisi kendiliğinden çorap söküğü gibi geliyor haberiniz olsun. Ben daha önce ne evlendim ne nişanlandım. Yaşım daha 51. En azından iş güç sahibi oldum. Artık aşk sahibi olmam gerek.

Ankara Keçiören’den Saygılı Aklı Başında Bayan Arkadaş Arıyorum

Buradan ilan açmadan önce bayağı düşündüm. Acaba dedim kriterlerime göre biri denk gelecek mi ya da ne bileyim kıskanç bir erkek olduğum için beni kim çekecek? Çok kıskanç değilim ama en azından bayanların bu süreçte sorumluluk sahibi olması lazım. Kız arkadaşlarım çok benim sosyal açıdan. Mesela sevgilim onlarla daha az konuş derse uyarım. Üzmem ki neden üzeyim ömür boyu beraber yaşamak istediğim kişiyi? Her zaman anlayışlı bir erkek olmuşumdur. Bu yüzden de çevrem genişlemeye devam etmiştir.

Ben dürüst, anlayışlı, samimi, sohbeti güzel ve espri anlayışı gelişmiş bir kişiyim. Böyle olduğum içinde insanlar bana güveniyor ne güzel vakitler geçiriyoruz. Ama döndüm baktım arkama. Yalnız kalmışım oysa. Sevenim çok ama aşk konusunda tek başımayım. Böyle olmaz dedim ve ilanımı açıyorum işte. Mesaj atan değerli bayanlar, numaramı vereceğim, telefonda devam edelim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

1 Mesaj