Afyon Evlenmek İsteyen Bayanlar

afyon evlenmek isteyen bayanlar

Bazı tecrübeler vardır kadınların hayatında. Biriyle konuşursun, mutlu olduğunu zannedersin. Ama bir süre sonra seni sevmediğini görürsün. Benimki de aynen bu şekilde. Adım Çiçek. Afyon evlenmek isteyen bayanlar gibi bende evlenmeye karar verdim. 21 yaşındayım. Yaşıma göre olgun gösteriyorum. Kumral, bakımlı ve çalışan bir bayanım. Evlenmeye neden karar verdiğimi, hikayemin devamında paylaşıyor olacağım.

Afyon Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Geçen yıl bir erkek arkadaş yaptım kendime. Nereden bileyim eğlenmek için benimle beraber olduğunu. Çok ciddi görünüyordu. Evlilik hazırlıklarına başlıyorduk neredeyse. Ben bu çocuğun telefonunda farklı bir kız resmi yakaladım. Böyle sarmaş dolaş fotoğraflar, öpücükler falan. Tabi ilk başlarda hemen durumu fark ettirmedim.

Ya inanamıyorum ki beni de çok seviyordu. Hiç soğuma belirtisi de yoktu. Her neyse aynı şeyi ona yaşattım bende. Evet belki kızacaksınız ama bir erkekle fotoğraf çekip gönderdim. Bu onunla son telefon görüşmemizdi. Direk engelledi. Artık haberim yok ne yaptığından. O da benim gibi Afyon merkezde yaşıyor.

Afyon Evlilik İlanları

Tabi ben bu durumu yaşadıktan sonra artık sevgiye olan inancımı yitirdim. İşte bu yüzden evliliği ikinci plana atıyorum. Önce görüşmek istiyorum. Telefonda başlayacak olan bu görüşme gerçeğe de zaten dönüşecektir. Önce güven sağlamanızı rica ederim. Çünkü Afyon evlilik ilanları üzerinden başlayan arkadaşlıklar genelde sağlam. Ben de buna güvenerek yazmak istedim.

Yorumlarınızı okuduktan sonra içten içe ciddi olduğunu düşündüğüm arkadaşlarla hemen iletişime geçeceğim. Heyecanlıyım. Bir an önce yeni bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Eski sevgilimden dolayı değil. Ben yalnız kalmayı sevmiyorum. Tek mesele bu. O halde heyecanla beklemeye devam ederken belki de beyaz atlı prensimi buradan bulacağım. Kim bilir, belki yarın belki hemen şimdi.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

5 Mesaj

  1. Merhaba Çiçek hanım ben Afyon Dinarda oturuyorum sizin ilanınızı gördüm ve ne yalan söyleyeyim size yazmak istedim umarım yorumumu görüpte beni ararsınız. Ben Dinarda çalışıyorum ve evlenmek için İnternet’ten bayan evlenme sitelerinde gezerken sizi gördüm.

    İşte nasipse olur ne diyeyim nasipten öte bir yol yok yaşım 22 numaram arayabilirsiniz mesaj atabilirsiniz hiç fark etmez yeter ki siz bu yorumu görün Çiçek hanım iyi günler dilerim