Afyon Bayan Arkadaş

Afyon Bayan Arkadaş

Merhaba değerli arkadaşlar. Kendimi tanıtmak istiyorum. Meltem adım. 22 yaşındayım. Son derece bakımlı, güzel ve tizi bir bayanım. Burada olmamın nedeni elbette arkadaş arıyor olmam. Tabi ki bazı kriterlere göre seçim yapıyor olacağım. Afyon bayan arkadaş konusunda araştırma yapanların çoğu ile iletişim kurabiliyorum. Çünkü beni etkilemeyi başarabiliyorlar. Aslında biraz da şanslılar. Herkesle konuşmak yerine saygılı ve dürüst insanlarla bir araya gelmeyi daha çok mantıklı buluyorum.

Afyon merkezde oturuyorum. Şehrin kalabalığından uzak bir semtteyim. Sosyal çevrem çok kalabalık. Artık kendime özel bir arkadaş bulma amacındayım. Gerçekten gereksiz arkadaşlıklar kurmaya başladığım için bu durum beni her geçen gün anlamsız bir yalnızlığa sürüklemeye başladı. Oysa elimi tutacak ve beni mutlu edecek bir erkek arkadaşın zamanı geldi diye düşünüyorum

Afyon Bayan Arkadaş Arıyorum

Geçenlerde yaşadığım güzel bir karşılaşmayı da anlatayım size. Eve dönüyordum. Otobüs durağında yakışıklı bir erkek bana göz kırptı. Önce arkamdaki bayan yaptı sandım. Neyse baktım yanıma yaklaşıyor ben de geri adım attım. Yani tanımadığım bir kişiye neden ilgi duyayım ki?

Çocuk iyice yanaşmaya başladı ve elindeki kağıdı çantamın içine bırakarak hızlıca uzaklaştı. Şimdi ben bu kişiye dönsem kolay lokma sanacak beni. Dönmesem de anlar zaten kendisinden etkilenmediğimi. Bu tür şeyleri sevmiyorum arkadaşlar. Afyon bayan arkadaş konusunda bu tür platformlardan iletişime geçmeyi daha uygun görüyorum. Gerçekten ilgimi çekecek olanlarla zaten telefonda iletişime geçmeye başlıyorum.

O konuda merak etmeyin ben görüntülü arama yaparak da güzel sohbet edebilen bir bayanım. Asıl önemli olan şey, lütfen ama lütfen saygıyı elden bırakmayın. Benim için önce saygı gelir. Daha sonra sevgi ve elbette karşı konulamaz bir yakınlaşma.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

6 Mesaj