50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Arkadaşlar selamlar. Metin ben. 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arayanlar var mı acaba? Güzel bayanlarla sohbet etmek oturup dertleşmek istiyorum. Ama söylediğim gibi evlenmek ilk hayalim. Bu konuda beni anlayacak güzel bayanlar var ise mutlaka mesajlarını göndersinler. Bazıları senin yaşın çok geçmiş dese de aldırmıyorum. Biliyorum benim kısmetim hala açık. Bu yüzden 50 Yaşında bir erkek arıyorum diyenler için bu ilanı vermiş durumdayım.

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Dul Erkekler

5 yıldır dulum. Bu nedenle evlenmek isteyen erkekler arasına biraz geç katıldım sanırım. Olsun ya dediğim gibi herkesin kısmetinde kim varsa o çıkar gelir. Bunun dışında var olan umutları kaybetmemek gerekiyor. Arkadaşlar ben iş konusunda oldukça titizim. Zaten kendime ait iş yerim var. Geçinip gidiyorum. Benimle evlenmek isteyen bayanların bu konuda sorun yaşamayacağını söylemek isterim.

50 Yaş Üstü Evlilik Grupları

50 yaş evlilik. Geçenlerde karşıma bir ilan daha çıkmıştı. 50 yaş üstü evlilik grupları diye falan. Baktım ki bende onlardan biriymişim. Bu evlilik grupları biraz titiz olur ama seçici olmaz arkadaşlar. Amacımız mutlu etmek ve mutlu olmak değil mi? O zaman daha ne yani çok mu şey istiyoruz? İş hayatımda başarılıyım ve artık aşk hayatımda da bu başarıyı yakalamak istiyorum. Canım sıkıldığında değil günün her saatinde eş adayımın yanında olmak istiyorum. Anlatabildim umarım.

55 Yaş Üstü Bayan Hayat Arkadaşı Arıyorum

Şimdi 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasındayım ya ben, şaşıracaksınız ama 55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum. Neden diye soracak olanlar özelden yazsın. Bu yaş grubundakiler daha iyimser olur. Daha iyi bir insan olur ve kalan ömrünü güzel tamamlar. Son vapur limandan kalkmadan mutlaka bu hissiyatı yaşamak istiyorum arkadaşlar. Umarım ki mesajlar gelmeye hemen başlar. 55 60 arkadaş arıyorum diyorsanız ben burada sizleri bekliyor olacağım. Ayrıca 45 55 yaş bayan arkadaş sms olarak ta bana ulaşabilirler.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

3 Mesaj