35 40 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar

Burada herkese kolaylıklar dilerim. Ben geldim beyler. 35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar elbette çoğunlukta gibi. Çünkü bu saatten sonra biraz mutluluk lazım bize. Geçmişe dair merak ettiklerinizi sorabilirsiniz mesaj ya da yorumlardan dönüş yaparım. Asıl önemli olan kısım o değil ki. Şimdi ben çoğu zaman neden burada olduğumu sorgulamaya devam ediyorum. Lakin bir süre sonra diyorum ki boş ver yalnızlık iyidir. İsmim Meral ayrıca. 30 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar konusunda eğer birini arıyorsanız bana yazmanız yeterlidir.

Bir konudan bahsetmek istiyorum. Benim hayatım öyle sakin ve huzurlu geçmedi pek. Hep bir koşturmaca içerisindeydim. Köye yerleştim bir süre kafamı dinlemeye başladım. Çok da iyi geldi. Telefon ve internetten uzak yaşadım harbiden güzel duygu ama başaramadım.

35 40 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

Zaten tek yaşadığım şehirdeki evime döndüm. Sonrada malum buradayım işte evlenmek için. Merak etmesin kimse çok büyük kriterlerim bulunmuyor. 35 40 yaş arası evlilik düşünen kadınlar artık kafalarında bir şeyleri oturtmuş sayılır. Sadece insanlık arıyorum. Bir kadına sevgi ve saygı beslemeniz yeterli olacak unutmayın lütfen. Gerisi o kadar şahane bir şekilde sırayla gelişiyor ki bekleyip göreceğiz. Numaramı yalnızca mesaj bırakan beylere atacağım unutulmasın. Anlatacaklarım bu kadardı şimdi ben heyecanlı bir bekleyişe geçiyorum. Çeyizim de hazır zaten. Sadece uygun adayla karşılaşmayı bekliyorum. Yaşım 38, hiçbir zaman güzelliğimden ödün vermedim unutmayın bunu da lütfen. Başka da aklıma bir şey gelmiyor biraz siz yazın ben okuyayım artık.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner